Arhīvs - 2015./2016. mācību gads

 

 

 

 

Atzinības 2015./2016.mācību gadu noslēdzot

        2015./2016.mācību gada noslēgumā vairāki Rīgas sākumskolas „Valodiņa” audzēkņi saņēma atzinības par labām un teicamām sekmēm un centību mācību darbā!

Saraksts.

 

 

Kora mūzikas koncerts "Rīgas Gailis 2016"

       Paldies skolas kora dalībniekiem, skolotājai Silvijai Juhņevičai par dalību Rīgas izglītības iestāžu 2.-4. klašu koru kolektīvu koncertā "Rīgas Gailis 2016".

   

 

 

Latviešu valodas olimpiāde

Rezultāti

 

 

Sveicam laureātus

       Rīgas speciālo skolu un vispārējās izglītības iestāžu, kurās tiek realizētas speciālās izglītības programmas, audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādē - konkursā Krāsainās domas

Diploms un atzinības

 

Atklātajā izteiksmīgās skatuves runas konkursā Mana valoda

Diploms un pateicības

 

Latvijas 2.-4.klašu koru konkursā Tauriņu balsis 2016

Diploms

2.kārtas rezultāti

 

 

Angļu valodas nedēļa

       No 11.-15.aprīlim katru dienu norisinājās angļu valodas dienas - pasākumi, kuru laikā visu klašu skolēni demonstrēja savas zināšanas un prasmes angļu valodā.

       Pirmdien 4.klases skolēniem tika dota lieliska iespēja pierādīt savas zināšanas un prasmes gluži kā populārajā televīzijas spēlē „Gudrs, vēl gudrāks”- angļu valodā. Abu 4.klašu skolēni spēja pierādīt savas teicamās zināšanas un prasmes angļu valodā par dažādām jomām- ģeogrāfiju, literatūru, mūziku, matemātiku, sportu, kā arī datortehnoloģijām. Spēles rezultātā 4.b klase sīvā cīņā uzvarēja 4.a klasi.

    Savukārt otrdien savas lieliskās zināšanas un prasmes angļu valodā demonstrēja 3.klašu skolēni, spēlēt spēli „Savvaļā”. Katrs metamā kauliņa skaitlis apzīmēja konkrētu savvaļas dzīvnieku, kurš slēpa interesantus, izaicinošus un arī sarežģītus uzdevumus no dažādiem mācību priekšmetiem- dabaszinībām, mūzikas, kā arī matemātikas. Spēles rezultātā uzvaras laurus plūca divas 3.klases- 3.a un 3.c, iegūstot vienādu punktu skaitu, 2.vietu ieguva 3.b klase, kurai pietrūka pavisam nedaudz līdz uzvarai. Visas nedēļas garumā bija iespēja aplūkot 3.klašu skolēnu veidotos plakātus par tēmu „Mans mīļākais dzīvnieks”.

    Trešdien savas angļu valodas zināšanas un prasmes rādīja paši mazākie- 1.klašu skolēni 1.apmācības gads. Ceturtdien 1.klašu skolēni 2.apmācības gads, bet piektdien- 2.klašu skolēni. Skolēni lieliski spēja nodemonstrēt savas zināšanas un prasmes angļu valodā, spēlējot spēli „Solis no starta līdz finišam”, kurā bija nepieciešams veikt 10 dažādus uzdevumus – atpazīstot burtus un skaitļus, burtojot vārdus, lasot un rakstot tos, veidojot vārdus un teikumus, kā arī dziedot dziesmas, lai sasniegtu finišu. Gan 1.klašu, gan 2.klašu skolēnu centība, neatlaidība un mērķtiecība spēles gaitā vainagojās ar panākumiem- uzvarēja draudzība katrā klašu grupā.

       Tiksimies angļu valodas dienās nākamgad!

Angļu valodas skolotāja Kristīne Grundmane - Jakovļeva

 

 

Dambretes turnīrs

Rezultāti

 

 

Angļu valodas olimpiāde 4.klasēm

Rezultāti

 

 

Matemātikas olimpiāde

       31.martā skolā norisinājās matemātikas olimpiāde.

Rezultāti

 

 

Ābeces svētki

       22.martā svētki mūsu skoliņā – Ābeces svētki”, jo ir noslēdzies Ābeces apgūšanas process. Vismazākie skolas skolēni ļoti centīgi gatavojās šiem svētkiem, mācoties burtus, dziesmas, dzejolīšus. Skolas zālē sapulcējās daudz gudru zaķu bērnu un zaķu mammas. Svētku viesi, skolotāji un  logopēdi priecājās par Asprātīgiem zaķiem (1.1 A), Burvīgiem zaķiem (1.1B), Centīgiem zaķiem (1.1 C), Draudzīgiem zaķiem (1.1 D).

       Pasākumā zaķu bērni dziedāja, izdejoja Burtu rotaļas”, parādīja savas zināšanas burtu pazīšanā, lasīšanā, mīklu minēšanā, teikumu veidošanā un sniedza interesantus priekšnesumus– dzejoļus, skaitāmpantus. Ābeces svētkos” staroja zaķu mammu, skolotāju, logopēdu un viesu sejas. Mazie zaķu bērni bija priecīgi un laimīgi par nopelnītām uzslavām un pilniem groziem ar veselīgiem zaķu gardumiem.

       Svētki izdevās jauki un sirsnīgi. Paldies kolēģēm par veiksmīgu  sadarbību un atsaucību gatavojot svētkus!

 

 

Teātra pēcpusdiena sākumskolā „Valodiņa”

       Marts tiek uzskatīts par pirmo pavasara mēnesi. Tas ir laiks, kad atlido pirmie gājputni, caur sniega segu izspraucas pirmās sniegpulkstenītes un atsteidzas pirmās siltās vēja brāzmas. Martā tiek svinēta Starptautiskā Teātra diena.

       Mūsu skolā piektdienā pirms pavasara brīvlaika notika nelielas Teātra svētku svinības. Skatuves runas nodarbību dalībnieki rādīja savu šī gada veikumu. Skolas skolēniem un skolotājiem tika prezentētas divas ludziņas.

       1. un 2.klašu audzēkņi priecēja skatītājus ar pēc Jura Zvirgzdiņa pasakas „Miega pasaka” motīviem iestudētu ludziņu „Miega pasaka”, kas ir stāsts par kādu zēnu, kurš mājās palicis viens bez pieaugušajiem. Kopā ar viņu ir tikai kaķis Muris un rotaļu lācītis Brunis. Vakars, kurš sākas ar pankūku cepšanu un jautrām rotaļām, mainās brīdī, kad pa logu ielec aitiņas, kas bēg no ļoti izsalkuša vilka.

       Savukārt 3. un 4.klases ar ludziņu, kas iestudēta pēc Kārļa Skalbes pasakas „Kaķīša dzirnaviņas” motīviem.

       Teātra pēcpusdiena pagāja omulīgā gaisotnē, jaunie aktieri veiksmīgi iejutās savos tēlos, kam par apliecinājuma bija arī skatītāju aktīvā līdzi dzīvošana un emocijas. Liels paldies deju skolotājai Ievai Ustupai un 2.klašu dejotājiem par jautrajām dejām, kas lieliski papildināja katru izrādīti.

 

 

Lasīšanas konkurss

       9.martā 2.klasēm bija lasīšanas konkurss Vinnija Pūka grāmatai 90. Gatavojoties konkursam bērni, latviešu valodas stundās un pēcpusdienā, iepazinās ar grāmatu, skatījās animācijas filmiņas un zīmēja zīmējumus.

       Konkursā bērniem bija jāveic 5 uzdevumi: jāsaliek pareizi Medus dziesmiņa, jāmin mīklas, jāizvēlas pareizā atbilde viktorīnā un jāpabeidz pareizi iesāktais teikums. Lielu prieku bērniem sagādāja atrakcija Pieliec Ēzelītim asti.

       Konkurss bērnus sajūsmināja, un kā viņi paši izteicās: esot patikuši visi uzdevumi.

Bildes...

 

 

Sveicam skolas glītrakstīšanas konkursa uzvarētājus

Rezultāti...

 

 

Sveicam skolas zēnu vokālo ansambli

   

 

 

Projektu nedēļa Mana Rīga – es rīdzinieks

       Šogad pirmo reizi projekta nedēļā piedalījās arī 2.klases. Jau no pirmās dienas visi iesaistījās projektā ar lielu interesi un aizrautību. Tika izzināta Rīgas vēsture, lasītas teikas, tautasdziesmas un dzejoļi par Rīgu. Nedēļas laikā tika apmeklētas dažādas vietas Rīgā: Centrālā bibliotēka, Nacionālā bibliotēka, Rīgas Doma baznīca, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs. Bija pastaigas pa Vecrīgu un Rīgas parkiem. Nedēļas nobeigumā skolēni secināja, ka projekta nedēļa bija interesanta un izzinoša, jo tika uzzināts daudz kas jauns par mūsu galvaspilsētu.

       3.klases Projektu nedēļā uzzināja daudz vairāk par Grīziņkalnu, Bastejkalnu, Latvijas Nacionālo operu un baletu, Dailes teātri, Kalnciema ielu un Rīgas koka arhitektūru, Centrālo tirgu, Rīgas skolām un Rīgas valsts 1.ģimnāziju. 3.klašu skolēni apmeklēja Rīgas skolu muzeju, Rīgas centrālo bibliotēku un Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju.

       Projekta nedēļas noslēgumā 3.klašu skolēni secina, ka Rīga ir sena, jauna, burvīga, zaļa, liela un mīļa pilsēta, kura nekad nebūs gatava, jo viņi turpinās to celt.

4.b klases skolēni projekta nedēļā dalījās 3 grupās un vāca, apkopoja materiālus, veidoja kolāžas par tēmām: Tilti pār Daugavu, Gaiļi Rīgas torņos un Rīgas Centrāltirgus. Izdevies un saistošs izdevās pasākums Rīgas Centrālajā bibliotēkā, kur skolēni guva papildus informāciju par projekta tēmām, iepazinās ar bibliotēkas sniegtajām iespējām. Projekta nedēļā klase devās uz Rīgas Centrāltirgu, lai iepazītu tirgu paviljonus, iepirkšanās priekšrocības tirgū, Latvijas preci, suvenīrus ar Rīgas simboliku. Katram bija iespēja vērot vēsturiskos paviljonu angārus klātienē, īstenot prasmi gudri iepirkties. Par projekta tēmu skolēni sacerēja dzejoļus, rakstīja pasaku, fantazēja savus sapņu tiltus pār Daugavu. Skolēni projekta nedēļā nostiprināja prasmi sadarboties grupā, meklēt informāciju, attēlus prezentācijai internetā.

       Noslēgumā skolēni izvērtēja paveikto, kas izdevās, kas visvairāk patika un, kas sagādāja grūtības, veicot darbus. Prezentācijā tika sagatavoti jautājumi par projekta nedēļas tēmu 4.a.klasei. Visi sajutās kā īsti rīdzinieki, bet secināja, ka Rīgā vēl ir tik daudz interesanta un neizpētīta, ka jāturpina iepazīt Rīgu.

 

 

Džungļu balle

       8.janvārī  aukstums sasniedzis -200 C, skolēniem atļauts palikt mājās, bet sākumskolā „Valodiņa” skolēnu daudz, īpaši 3., 4.klasēs. Tieši šodien par spīti lielajam aukstumam skolā bija „karsti”, jo 3.- 4.klašu skolēni līksmoja Džungļu ballē. Tīģeri, lauvas, zebras, panteras, pērtiķi, pat indiāņi - 3.stāva zāle pārvērtās džungļos.  Ne tikai skolēni, bet arī skolotājas bija iejutušās kādā tēlā.

       Katra klase, deju skolotājas I.Ustupas vadībā, bija sagatavojusi deju afrikāņu ritmos. Ar džungļu dejām, rotaļām un atraktīviem uzdevumiem skolā tika ieskandināts Jaunais 2016. Pērtiķa gads.

       Prieka, līksmības pilnu Jauno gadu!

Bildes...

 

 

Pirmais semestris noslēdzies

Atver vārtus, atver durvis – Ziemassvētki klāt!

Katru gadu tie kā burvis nāk mūs visus mierināt.

Lai tie atmirdz katrā sirdī, katrā dvēselē

Un kā balta sniega pārslas atnes mieru pasaulei!

                                                       /P.Stutāns/

 

       Decembris skolā bija īpaši rosīgs mēnesis. Jau mēneša sākumā 3.klašu vecāki, skolēni un skolotājas radīja brīnišķīgu Ziemassvētku noskaņu, izrotājot skolas kāpņu laukumus. Paldies 2.klasēm par ēdamtelpas rotāšanu un 4.klasēm par skolas 3.stāva zāles sagatavošanu svētkiem.

       Decembra vidū skolu piepildīja kārdinošā piparkūku smarža, jo kā jau katru gadu čaklie, darbīgie skolas bērni kopā ar savām skolotājām cepa piparkūkas, lai klases pasākumos pacienātu savus vecākus ar pašceptām, kraukšķīgām piparkūciņām.

       Kas gan var būt jaukāks par Ziemassvētku gaidīšanas laiku? Jo šis ir brīnumu laiks, kad brīnumam tic gan mazi, gan lieli.

       Tādēļ, lai iepriecinātu 1., 2.klašu skolēnus, skolā slepeni uzdarbojās rūķi, kuri nesa ziņas un uzdevumus no Ziemassvētku vecīša. Kad uzdevumi bija atminēti, katra klase kā balvu saņēma Ziemassvētku vecīša vēstuli un saldumu paciņu.

       Nopietns mācību darbs mijās ar dažādiem interesantiem pasākumiem.

       17.decembrī skolas saime sapulcējās svinību zālē uz svinīgu Ziemassvētku svētbrīdi, lai kopā ar skolas kori dziedātu Ziemassvētku dziesmas, pieminētu Adventes laiku un novēlētu viens otram: Gaišus, sirsnīgus Ziemassvētkus! Liels paldies mūzikas skolotājai Silvijai Juhņēvičai par skanīgajām Ziemassvētku dziesmām.

       1.mācību semestris noslēdzās 18.decembrī ar jautrām, priecīgām klašu eglītēm, kurās skolēni saņēma pateicības par centību un atzinības par labām un teicamām sekmēm mācībās.

       Radošu, panākumiem bagātu Jauno 2016.gadu!

Bildes...

 

 

Valodas svētki

       Valodas svētkos, š.g. 2.decembrī 4.a un 4.b klašu skolēni sniedza sirsnīgu, radošu priekšnesumu, iepriecinot skolas logopēdus, 3.klašu audzēkņus, skolotājas un vecākus ar gadalaiku krāšņumu, daudzveidību Jāzepa Osmaņa dzejā.  

       Pasākuma dalībnieki kavējās atmiņās par zeltaino rudeni, krāsainajām lapām un nerātnajiem mākoņiem. Sagaidot ziemas brīnumu dzejā, klātesošos pārsteidza ne tikai Ziemassvētku burvība, noskaņa, bet arī jautra, draiska pikošanās, deja, līdz uzplauka pirmais pavasara sniegpulkstenītis, kuru izbrīnīja cīruļputenis. Vecāku un 3. klašu skolēnu sirdis sasildīja dzejoļi par pavasara un vasaras saulgriežiem, kas radīja vasarīgu noskaņu. Pasākuma noslēgumā 4.klašu vecāki atzinīgi novērtēja bērnu sniegumu un prasmi uzstāties. Skolas logopēdi izvērtēja katra skolēna individuālo izaugsmi no 1. līdz 4. klasei.

       Valodas svētki ir ļoti nozīmīga un jauka skolas tradīcija un veiksmīgs pedagogu komandas darba  atspoguļojums.

 

 

Latvijai-97

Maza man tēvuzeme

Divu roku platumā

Mīļa mana tēvuzeme

Divu roku siltumā

Dziļa mana tēvuzeme

Visa mūža garumā.

                /K.Skujenieks/

 

       Šogad, 17.novembrī, Latvijas Neatkarības 97.gadadiena skolā tika atzīmēta ar diviem skaistiem koncertiem (1.klasēm un 2.- 4.klasēm).

       1.klašu koncertā mazie svētku dalībnieki ar lielu atbildības sajūtu skandēja dzejoļus, tautasdziesmas un dziedāja dziesmas. Svētku koncerts noritēja patriotiskā gaisotnē un nobeigumā 1.klašu skolēni mirdzošām actiņām vēlēja Latvijai – DAUDZ LAIMES!

       2.–4.klašu koncertā piedalījās īpaši viesi – Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas koncertmeistare Veronika Rinkule un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķis Ivars Bezprozvanovs. Skolas 2.- 4.klašu koris dziedāja skaistas dziesmas čella pavadījumā. Tas bija pārsteigums ne tikai skatītājiem, bet arī pašiem dziedātājiem.

Koncertā skanēja arī zēnu ansambļa „Vālodzīte” skanīgās balsis, dejoja deju grupa „Zibšņi” un skatuves runas nodarbību skolēni deklamēja dzejoļus Latvijai.

Šie svētki atstāja siltu un patīkamu sajūtu sirdī, patriotiskā gaisotne iedvesmoja visus dāvāt labus darbus un gaišas domas, mīlēt savu VALSTI.

Skaistus, sirsnīgus svētkus!

Paldies visiem par piedalīšanos!

Bildes...

 

 

Mākslas dienas Rudentiņš bagāts vīrs

       5.novembrī skolas zālē valda liela rosība. 3.a un 3.c klases skolēni un skolotājas Dagnija Sama, Ilze Kezika, Ausma Prodniece un Marija Kadiķe rīko Latvijā audzēto dārzeņu degustēšanas svētkus Esi sveicināts, bagātais rudentiņ!”

Neredzot dārzeni, pēc garšas tas jāatpazīst!

Jāmin mīklas par dārzeņiem!

Ar kustībām jāskandē tautasdziesmas!

Jādejo un jācienājas!

Cik gan garšīgs ir tas bagātais rudentiņš!

Viesojās un cienastus kopīgi baudījām ar 3.b klasi un skolotājām Maiju Kalnu un Mariju Bimbiruli.

   

Bildes...

Mākslas dienu izstāde...

 

 

Izglītojoša lekcija

       5.novembrī Rīgas domes Labklājības departamenta organizētajā pasākumā „Traumatisma profilakse 1.klašu skolēniem” skoliņa viesojās Vilks Apdomīgais un Lapsa Ašā. Šis pasākums  gan skolēniem, gan skolotājiem ļoti patika. Tas bija pamācošs un aizraujošs. Pēc lekcijas skolēni dāvanā saņēma grāmatiņu „Dzīvo drošāk”.

 

 

Sēņu balle

Paldies sēņu māmiņai

Šogad sēnes saaugušas.

Es iegāju siliņā

Pilnu grozu pielasīju.

 

       23.oktobrī krāšņas, interesantas, savdabīgas sēņu cepures rotāja sēņu balles dalībnieku galvas. 1. un 2.klašu skolēni kopā ar vecākiem bija pacentušies no dažādiem materiāliem izgatavot neatkārtojamas galvassegas un pieskaņojuši tērpus.

       Skolas svētku zāle pārvērtās burvju mežā, kurā mīt košās mušmires, mīlīgās gailenītes, brašie baraviku kundziņi un citas sēnes.

       Katra klase bija sagatavojusi nelielu priekšnesumu. Visi griezās kopīgā dejā. Pēc tam sekoja tērpu parāde. Nu sēnes varēja izrādīt sevi un priecāties arī par citām. Sevi parādīt varēja ne tikai ar savu tērpu, bet arī ar zināšanām par sēnēm, piedaloties konkursiņā.

       Sēņu ballē galvenie eksperti bija skolēnu pašpārvalde - 4.klašu skolēni,  kuri sekoja līdzi visām aktivitātēm, vērtēja bērnu un vecāku ieguldīto darbu. Tika apkopoti rezultāti un noteikti interesantākie tērpi. Visi saņēma īpašos sēņu balles diplomus.

       Paldies vecākiem par burvīgajiem tērpiem! Paldies balles dalībniekiem, skolotājām un 4.klašu sēņu ekspertiem!

Bildes...

 

 

Karjeras nedēļa

       Divas nedēļas oktobrī skolā norisinājās Karjeras nedēļa, kuras ietvaros skolēni ar skolotājām apmeklēja vecāku darba vietas, kā arī aicināja vecākus uz skolu, lai iepazītos ar dažādām profesijām.

Bildes...

Karjeras nedēļas plāns...

 

 

Miķeļdienas gadatirgus

Miķelīti, rudenīti,
Meties ceļa maliņā!
Ja nevaid citas preces,
Pārdod ķirbju vezumiņu.

 

       29.septembrī mazi un lieli pircēji steidzās uz Miķeļdienas gadatirgu 4.stāva zālē, kur 3. un 4.klašu skolēni, iejutušies pārdevēju lomā pie bagātīgām preču letēm, tirgoja pašceptus pīrāgus, smaržīgas smalkmaizītes un citus ar vecākiem kopā sarūpētos našķus. Tirdziņā par dažiem centiem varēja iegādāties pašdarinātas krelles no kastaņiem vai dzērvenēm, atslēgu piekariņus un pat paššūtus adatu spilventiņus.

       Paldies 3. un 4.klašu vecākiem, skolēniem un skolotājām par Miķeļdienas tirdziņa organizēšanu.

       Gaidīsim Miķelīti arī nākamgad!

 

 

Olimpiskā diena

       25.septembrī Rīgas Hanzas vidusskola notika Olimpiskās dienas stafetes, kurās piedalījās Rīgas sākumskolas Valodiņa” 3.-4.klašu skolēni. Sešdesmit divu komandu konkurencē sākumskolas Valodiņa” komanda ieguva trīspadsmito vietu. Olimpiskās dienas stafetēs mūsu skolu pārstāvēja: Megija Skalde, Aleksandra Tjurina, Alise Zemzāle, Laine Patrīcija Zinčenko, Patrīcija Marija Tiļļa, Laura Luīze Pētersone, Adrians Putns, Rainers Kreitāls, Nils Andžāns, Oskars Balodis, Gints Jurušs, Normunds Gunārs Priede.  Milzīgs paldies skolēniem par skolas goda pārstāvēšanu!

   

Bildes...

 

 

Sveicam izteiksmīgas runas konkursa uzvarētājus!

1.klašu grupā - Martinu Stabulnieku,

2.-3.klašu grupā - Katalīnu Annu Vizaini Blaju,

4.klašu grupā - Lauru Luīzi Pētersoni, Ričardu Mileika.

Bildes...

 

 

Sporta diena

       18.septembrī Mežaparkā notika sporta diena 1.–4.klašu skolēniem. Skolēni veica divas disciplīnas - pildbumbas mešanu un tāllēkšanu no vietas. Pildbumbas uzvarētāji pirmo klašu grupā - meitenes: 1.vieta Lienei Masjulei, 2.vieta Alisei Grīnbergai. Zēni: 1.vieta Emīlam Aldim Briedim, 2.vieta Aleksim Vasiļjevam, 3.vieta Bruno Adrianam Bagdonam. Tāllēkšanas uzvarētāji pirmo klašu grupā: 1.vieta Alisei Grīnbergai, 2.vieta Lienei Masjulei. Zēni: 1.vieta Robertam Roķim, 2.vieta Heino Tomam Lūmanim, 3.vieta Haraldam Prāvem.

       Pildbumbas uzvarētāji otro klašu grupā - meitenes: 1.vieta Elīzai Graudiņai, 2.vieta Alisei Milzerei, 3.vieta Agnei Janelsiņai. Zēni: 1.vieta Armīnam Ozolam, 2.vieta Rūdolfam Siliņam, 3.vieta Markusam Prankam. Tāllēkšanas uzvarētāji otro klašu grupā: 1.vieta Elīzai Graudiņai, 2.vieta Alisei Milzerei, 3.vieta Katalīnai Annai Vizainei-Blajai. Zēni: 1.vieta Armīnam Ozolam, 2.vieta Rūolfam Jānim Svirido, 3.vieta Rūdolfam Siliņam.

       Pildbumbas uzvarētāji trešo klašu grupā - meitenes: 1.vieta Aleksandrai Tjurinai, 2.vieta Madarai Gerliņai, 3.vieta Patrīcijai Marijai Tiļļai. Zēni: 1.vieta Adrianam Putnam, 2.vieta Nilam Andžānam, 3.vieta Reinim Brokānam. Tāllēkšanas uzvarētāji trešo klašu grupā: 1.vieta Aleksandrai Tjurinai, 2.vieta Patrīcijai Marijai Tiļļai, 3.vieta Lainei Patrīcijai Zinčenko. Zēni: 1.vieta Adrianam Putnam, 2.vieta Robertam Šaicānam, 3.vieta Raineram Kreitālam.

       Pildbumbas uzvarētāji ceturto klašu grupā - meitenes: 1.vieta Alisei Bulavai, 2.vieta Laurai Luīzei Pētersonei. Zēni: 1.vieta Ričardam Mileikam, 2.vieta Gintam Jurušam. 3.vieta Oskaram Balodim. Tāllēkšanas uzvarētāji ceturto klašu grupā: 1.vieta Alisei Bulavai, 2.vieta Laurai Luīzei Pētersonei. Zēni: 1.vieta Gintam Jurušam, 2.vieta Ernestam Olainiekam, 3.vieta Ričardam Mileikam.

 

 

Preses konference

       26.augustā Rīgas sākumskolā „Valodiņa” notika  preses konference, kurā piedalījās Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, kā arī Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis un Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs. Rīgas pašvaldības vadība apliecināja, ka Rīgas izglītības iestādes ir sagatavotas jaunajam mācību gadam.

Šajā vasarā tika atjaunota arī Rīgas sākumskolas „Valodiņa” vēsturiskā fasāde.

   

Bildes...