Arhīvs - 2016./2017. mācību gads

 

 

 

Pavasara koncerts

Pasaka, pasaciņa ienāca skoliņā, lai iepriecinātu vecākus ikgadējā pavasara koncertā. Jau tradicionāli pavasara koncerts ir kļuvis par skolas interešu izglītības pulciņu kolektīvu atskaites un izvērtējuma koncertu, kurā visgaidītākie viesi un visjaukākā žūrija ir mūsu vecāki. Šogad koncerts bija veltīts mīļajām māmiņām un vecmāmiņām.

    Pasaka par pirmo vijolīti, par pirmo pavasara ziediņu saviļņoja visu skatītāju sirdis. 1. un 2.klašu mazie aktieri ar lielu atbildību demonstrēja savas prasmes aktiermākslā. Pasakā savijās kopā gan skolas ņipro dejotāju, gan dziedātāju sniegums.

    3.stāva svinību zāli ar īpašu auru piepildīja kora „Mazputniņš” un ansambļa „Vālodzīte” dalībnieku skanīgās balsis.

Deju kolektīvs „Zibšņi” koncertu papildināja ar jautru, vieglu atmosfēru. Prieka asaras vecāku acīs, smaidošās sejas un skanīgie aplausi bija augstākais novērtējums  mūsu māksliniekiem.

    Liels paldies deju skolotājai Ievai Ustupai un mūzikas skolotājai Silvijai Juhņēvičai.

   

 

Lielkoncerts "Trejdeviņi gaismas tilti"

Priecājamies par skolas dejotāju piedalīšanos deju lielkoncertā "Trejdeviņi gaismas tilti". Paldies vecākiem par atbalstu, deju skolotājai Ievai Ustupai par sagatavošanu koncertam, skolotājai Agnesei Biteniecei Čivčai par līdzi jušanu piedaloties mēģinājuma procesā Arēnā Rīga. Skolas dejotāji.

 

Pasaku varoņu diena

Katram no mums ir kāds mīļākais pasaku varonis un tas ir tik jautri, ja ir iespējams iejusties šī pasaku varoņa tēlā. Tādēļ 20.aprīlī skoliņā norisinājās iemīļoto pasaku varoņu diena. Visas dienas garumā skolā varēja sastapt baisus pirātus, Pepiju Garzeķi, Sarkangalvīti, čigānmeitēnu Ringlu, vilkus, lāčus, Mašu, sivēntiņus, skaistas princeses un prinčus, bruņiniekus un vēl citus pasaku tēlus.

Pēcpusdienā 1. un 2.klašu  pasaku varoņi pulcējās uz pasaku ballīti pie Vinnija Pūka. Katrs varēja nodemonstrēt savu varoni un saņemt aplausus. Pūks ar saviem palīgiem- pandu lāčiem visus pārbaudīja balonu stafešu veiklībā. Ballīte beidzās ar jautrām dejām.

Diena bija piepildīta ar pozitīvām emocijām, jautrību un smiekliem.

   

 

Godalgas konkursā "Krāsainās domas 2017"

Apsveicam mūsu skolas audzēkņus ar iegūtajām godalgotajām vietām un saņemtajām atzinībām Rīgas un Rīgas plānošanas reģiona speciālo izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādē – konkursā "Krāsainās domas 2017" par tēmu "Mans dārzs no aprīļa līdz aprīlim"!

1.vieta - Daniels Miščuks

2.vieta - Armīns Ozols

3.vieta - Madara Gulbe

Atzinība - Laine Zinčenko, Renāte Ozoliņa, Reinis Brokāns.

 

Latviešu valodas olimpiāde

Sveicam latviešu valodas olimpiādes uzvarētājus!

 

2.klašu grupā:

   2.vieta - Ivars Garkalns

   Atzinība - Maksims Kondrašovs

 

3.klašu grupā:

   1.vieta - Rūdolfs Siliņš

   2.vieta - Katalīna Vizaine

   3.vieta - Jēkabs Zujevs

 

4.klašu grupā:

   1.vieta - Armands Frišfelds, Madara Gerliņa

  

Dejotāji viesojas Rīgas 40.vidusskolā

Gaidot Rīgas tautu deju kolektīvu lielkoncertu "Trejdeviņi gaismas tilti", skolas deju kolektīvs "Zibšņi" 12.aprīlī viesojās ŖIgas 40.vidusskolā brīnišķīgā pavasara koncertā, lai iepriecinātu mūsu kaimiņskolas draugus ar jautrām latviešu tautas dejām.

Paldies Rīgas 40.vidusskolas draugiem par sirsnīgo uzņemšanu.

Pateicamies 3.b klases skolnieka Gabriela māmiņai par saldo dāvanu draugiem - kliņģeri!

   

 

Iegūta 1.vieta florbolā meitenēm

7.aprīlī notika Centra rajona sacensības florbolā. Mūsu skolas florbolistes (Elizabete Lepeša, Katalīna Anna Blaja-Vizaine, Elīza Graudiņa, Madara Gerliņa, Patrīcija Marija Tiļļa, Madara Marta Gulbe, Marta Smilga, Alise Milzere, Megija Skalde) ieguva 1.vietu!

Apsveicam!

   

 

Glītrakstīšanas konkurss

Sveicam glītrakstīšanas konkursa uzvarētājus!

 

1.klašu grupā:

   1.vieta - Reinis Bartkevičs

   2.vieta - Tomass Mandelis

   3.vieta - Odrija Mitrēvica

 

2.klašu grupā:

   1.vieta - Dans Daniels Gaļicins

   2.vieta - Heino Toms Lūmanis

   3.vieta - Jēkabs Rubenis

 

3.klašu grupā:

   1.vieta - Anete Kalniņa-Sējāne

   2.vieta - Anna Katalīna Vizaine-Blaja

   3.vieta - Ermīns Mirzojans

 

4.klašu grupā:

   1.vieta - Madara Gerliņa

   2.vieta - Agnese Lazdiņa

   3.vieta - Armands Frišfelds

    

Jautrā pēcpusdiena

Rīgas sākumskolā "Valodiņa" 23.marta pēcpusdienā 1.klašu skolēni "Jautrajā pēcpusdienā" svinēja pavasara atgriešanos.

    Sadalījušies komandās, skolēni apceļoja sešas "Saules stacijas", kurās veica dažādus uzdevumus, lai atgūtu saulesstarus, kuri bija devušies blēņoties.

    Skolēni piedalījās radošajā darbnīcā, risināja "Matemātikas pogu" uzdevumu, izleca "Atjautības riņķus", minēja "Skaņu mīklas", atjaunoja izjukušās tautasdziesmas, kā arī attēlos atpazina putnus un zilbju jūklī meklēja to nosaukumus.

    Noslēgumā visi laidās deju virpulī. Ar lēcienu pretī saulei, skandinot "Lecam pavasarī", tika noslēgta jautrā pēcpusdiena.

Paldies kolēģiem par atbalstu. Īpaši pateicamiesritmikas skolotājai Ievai par veiksmīgu sadarbību un ieguldīto darbu deju sagatavošanā.

 

Skolas matemātikas olimpiāde

Sveicam skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

 

1.klašu grupā:

   1.vieta - Ralfs Striguns

   2.vieta - Asnāte Laganovska

   3.vieta - Kate Siliņa un Odrija Mitrēvica

 

2.klašu grupā:

   1.vieta - Viesturs Nils Izāks

   2.vieta - Pēteris Pekarskis

   3.vieta - Roberts Dainis Ābols

   Atzinība - Heino Toms Lūmanis

 

3.klašu grupā:

   2.vieta - Gabriels Prikulis

   3.vieta - Elīza Graudiņa

   Atzinība - Rihards Brants

 

4.klašu grupā:

   2.vieta - Elmārs Ozoliņš

   3.vieta - Madara Gerliņa

   Atzinība - Niks Nitišs, Armands Frišfelds, Rainers Kreitāls

 

Bērnu un jauniešu žūrija

Ir noslēgusies Latvijas Nacionālās bibiliotēkas organizētā grāmatu lasīšanas veicināšanas programma "Bērnu un jauniešu žūrija 2016", ar kuras palīdzību arī mūsu skolas skolēniem  bija iespēja iepazīties un vērtēt  dažādu  autoru darbus.

    Bērnu un jauniešu žūrijas autors ir zviedru pedagogs un psihologs Larss Gustavsons. Pirmā valsts, kurā ieviesa šo programmu bija Nīderlande. Latvijā "Bērnu un jauniešu žūrijas" pasākumi notiek jau 15. reizi, iesaistot ap 700 bibliotēkas un 52 latviešu centrus ārzemēs. Šogad šajos pasākumos pirmo reizi piedalījās  arī 15 mūsu skolas bērni.

    10.martā skolas bibliotēkā notika noslēguma pasākums, kurā noskaidrojām mūsu skolas skolēnu populārākās un mīļākās grāmatas, lasījām fragmentus, minējām no kuru autoru darbiem tie ir, sveicām visus lasītājus.

    Mūsu skolā  populārāko grāmatu tops:

1.      Timo Parvela "Ella un draugi",

2.      Džeikobs Grejs "Zvērači",

3.      Pjērs Gripari "Labais velniņš un citas Brokā ielas pasakas".

    Mīļāko grāmatu sarakstā uzvarēja Džefa Kinnija "Grega dienasgrāmata", Astridas Lindgrēnes "Grāmata par Pepiju Garzeķi" un "Lennenbergs Emīls".

    Liels paldies 4.b klases skolēniem - Aleksandrai, Armandam, Reinim, Robertam, Raineram, Aleksandram, Daniēlam, 4.a klases skolēniem Madarai, Megijai, Agnesei, Nikam Jānim, Oskaram, 3.a klases skolēniem – Katalīnai Annai un Artūram Dāvidam un 2.b klases skolēnam Robertam Dainim par aktīvu piedalīšanos  "Bērnu un jauniešu žūrija 2016" pasākumā!

    Sveicam skolas aktīvākos lasītājus – 4.b klases skolēnus Armandu Frišfeldu un Daniēlu Masjuli, kuri pārstāvēja mūsu skolu Lielajos lasīšanas  svētkos 11. martā LNB Ziedoņa zālē!

 

Ābeces svētki

Pēc cītīgas burtu mācīšanās un labi padarīta darba 1.1 klašu skolēni satikās "Ābeces svētkos". Ieradisies bija raganiņa Žozefīne, kura uzbrūra mazajiem gudriniekiem dažādus uzdevumus. Skolēni ar tiem tika galā lieliski!
Skolēni ne tikai demonstrēja savu lasītprasmi, bet arī dejoja un skanīgi dziedāja.

   

 

Spēlēsim teātri angliski!

Ikkatru gadu mūsu skolā noris pasākumi angļu valodā, taču šogad tie bija īpaši, jo bērni spēlēja teātri angļu valodā. Spēja iejusties tēlā un atveidot lomu  ir sarežģīti, taču bērni prata parādīt savu aktierspēli ļoti labi.

    Vismazākie skolas skolēni, kuri mācās 1.klasē pirmo gadu, iejutās dažādu dzīvnieku lomās un dziedāja dziesmas par brīnišķīgo dzīvnieku pasauli.

    Savukārt skolēni, kuri mācās 1.klasē otro gadu, atveidoja gan kokus, parādot skatītājiem, kā no mazas sēkliņas cauri dažādiem gadalaikiemizaug liels un varens koks, gan arī atveidoja sniegavīrus, kuru celšana bērniem sagādā tik daudz prieka.

    Otro klašu skolēni izspēlēja brīnišķīgu izrādi “Lūdzu neapēd mani!”, kas vēstīja par bērnu sastapšanos ar dažādiem dzīvniekiem visdažādākajās pasaules vietās – upē, džungļos, tuksnesī.

    Trešo klašu skolēni lieliski atveidoja savas lomas sadzīviskās situācijās – 3.a klase izspēlēja epizodi “Tirgū”, 3.b klase “Autobusā”, savukārt 3.c uzstājās ar priekšnesumu “Slikts rīts”.

Lielākie skolas audzēkņi, 4.klašu skolēni,  uzstājās gan ar nopietnu, gan humoristisku priekšnesumu, kurus spēja parādīt ļoti labi. Vai skolēniem izdevās izbēgt no diviem pārbaudes darbiem Valentīna dienā, izstrādājot plānu pret matemātikas un angļu valodas skolotāju,  -  to varēja vērot 4.a klases skolēnu priekšnesumā. Vai esiet apmeklējuši pasaules vissliktāko restorānu? Radot vēlmi pasmaidīt, 4.b klases skolēni spēja nodemonstrēt  skatītājiem, kā norit ikdiena pasaules vissliktākajā restorānā.

Prieks un gandarījums par kopīgi paveikto darbu!

Angļu valodas skolotāja Kristīne Grundmane-Jakovļeva

 

Angļu valodas olimpiāde

    Angļu valodas olimpiāde Rīgas sākumskolā “Valodiņa” norisinājās jau otro reizi.  Olimpiādē piedalījās pieci 4.klašu skolēni. Savas zināšanas un prasmes angļu valodā skolēni spēja parādīt labi.

    Olimpiādes rezultātā Roberts Šaicāns (4.b) izcīnīja 1.vietu, Tristans Krūms (4.a) ieguva 2.vietu, bet Rainers Kreitāls (4.b) ieguva 3.vietu, savukārt  Marta Smilga (4.b) un Reinis Brokāns (4.b)  ieguva atzinības.

    Paldies par dalību olimpiādē!

Angļu valodas skolotāja Kristīne Grundmane-Jakovļeva

 

Lielkoncerts "Trejdeviņi gaismas tilti"

Priecājamies par skolas dejotājiem, kuri izturējuši skates un ieguvuši iespēju piedalīties 3.Rīgas izglītības iestāžu deju svētkos - lielkoncertā "Trejdeviņi gaismas tilti" 29.aprīlī Arēnā Rīga.

   

 

Metenis

 

 

Nāc, nākdamis, Metenīti,

Daudz uz tevis gaidītāju,

Gaid’ arāji, ecētāji,

Gaid’ miezīšu sējējiņi

Gaid’ bērniņi, resgalīši

Niķu maisus turēdami.

 

Kāpēc Meteni visi gaida?

Meteņos visi var dzīt ziemu prom, pieaugušajiem jāieper bērni ar kadiķu zariņiem, tad tie augs veseli un braši. Bet bērniem jādzen niķi prom, jāsaliek niķi maisiņā un jāsadedzina ugunskurā.

Lai pavasaris ātrāk atnāktu Meteņbērniem jāveic visādas izdarības: pēdējo reizi šoziem jāmaskojas, jāpikojas, jābrauc no kalna ar ragavām.

17.februārī  skolas Meteņbērni mēģināja aizdzīt ziemu maskojoties, lieloties, ejot rotaļās un sacenšoties.

2.-4.klašu skolēni sacentās Meteņu tradīciju pārzināšanā, bet 1.klašu skolēni dejoja, gāja rotaļās un minēja mīklas.

Meteņu svinības turpinājās arī klasēs, risinot Meteņu uzdevumus un mielojoties ar Meteņu našķiem!

 

Papildu brīvlaiks un Projektu nedēļa

No 2017.gada 6.-10.februārim 1.klašu skolēniem būs papildu brīvlaiks, bet pārējiem skolēniem - projektu nedēļa "Manu vecāku dzimtais novads", gatavojoties Latvijas simtgadei.

Projektu nedēļas mērķis - mācīt izglītojamiem apgūt pētnieciskā darba pamatprasmes.

Uzdevumi:

 • radīt vidi, kurā veidojas prasme meklēt informāciju par Latvijas kultūrvēsturiskajiem novadiem (Kurzemi, Vidzemi, Zemgali, Latgali) un apkopot to;

 • attīstīt izglītojamo mācīšanās un sadarbības prasmes;

 • audzināt patriotisma un piederības sajūtu Latvijai.

Paldies vecākiem par atbalstu skolēniem un ieguldīto darbu, palīdzot sagatavojot projektu  "Manu vecāku dzimtais novads".

 

Atzinības

2016./2017.mācību gada I semestra noslēgumā vairāki Rīgas sākumskolas „Valodiņa” audzēkņi saņēma atzinības par labām un teicamām sekmēm un centību mācību darbā!

Saraksts.

 

Ziemassvētkus ieskandinot

 

 

Šīs dienas pirms Ziemassvētkiem

Ved mūs pretim kādam baltam klusumam,

Aiz kura ir kaut kas mīļš, sen aizmirsts un pazaudēts,

Kas mums atkal no jauna jāatrod.

 

    19.decembrī svētku zālē pulcējās visa skolas saime. Liegi skanēja mūzika, skanīgi, skaisti dziedāja skolas koris skolotājas Silvijas Juhņevičas vadībā.

    Šogad pie mums viesojās mūziķis Jānis Rinkulis un Ivars Juhņevičs, kuri izpildīja Mārtiņa Freimaņa dziesmu "Divi eņģeļi". Pasākuma nobeigumā klusi un maigi skanēja dziesma “Klusa nakts”. Sirdsbalti un gaiši ir ieskandināti Ziemassvētki!

     Tāpēc Ziemassvētkos dāvināsim Viens otram labus vārdus mēs, lai tie pavisam neizzustu no steigas pilnās pasaules. Dāvināsim to siltumu, kas svecēs plīv, un neļausim, lai vienaldzība tik bieži sirdīs ienākt brīv. Ziemassvētkos dāvināsim mazliet sev egles zaļās spīts, tad darbu kamolā kāds dzīpars būs Laimes mātes ieadīts.

    Lai mums visiem gaiši, mīļi un mierīgi Ziemassvētki, un laimīgs Jaunais gads!

 

Pa Ziemassvētku vecīša pēdām

 

 

Vai tu zini, kur dzīvo Ziemassvētku vecītis?

Ko viņš dara citos gadalaikos?

Kas ir viņa lielākie palīgi?

Kāda ir Ziemassvētku vecīša mīļākā dziesma?

 

Šodien, 16.decembrī mūsu skolas paši mazākie 1.klašu skolēni meklēja atbildes uz šiem un citiem jautājumiem kopā ar rūķi Gudrīti. 3.stāva zālē zem skolas eglītes paslēptas saldas dāvaniņas, bet, lai iegūtu šos saldumiņus, skolēniem bija jānodemonstrē labas rēķināšanas prasmes. Mazie pirmklasnieki ne tikai labi rēķināja, bet arī lasīja Ziemassvētku vecīša sarežģītos uzdevumus. Kad uzdevumi bija veikti, visi kopīgi griezās jautrā dejā.

Priecīgus Ziemassvētkus! – novēlēja rūķītis Gudrītis.

 

4.klašu Valodas svētki

Visu sevī ietver Latvijas vārds..." - ar šādu moto savus svētkus prezentēja 4.a klases skolotāja-logopēde Dagnija Sama un viņas skolēni. Šis stāsts par mūsu dzimtenes skaistumu, par piederību šai valstij, par Latviju kā mūsu mājām bija brīnišķīgs, tik svinīgs! Skatītāji priecājās par skolēnu izteiksmīgo runu, stalto stāju un prasmi sevi parādīt. Mazo aktieru" vecāki bija aizkustināti līdz asarām.

Bildes...

 

Svinam Latvijas dzimšanas dienu

 

 

 

Kas ir Latvija?

   Daļa no pasaules,

      Vieta pie Baltijas jūras.

         Visskaistākā vieta,

            Vistuvākā sirdij!

 

    Šodien, 17.novembrī, svētku rotā rotājās skola. Saposušies ar sarkanbaltsarkaniem karodziņiem rokās mūsu skolas skolēni, skolotājas un skolas darbinieki piedalījās svētku koncertā Mēs Latvijai”.

    Sirsnīgi, patriotiski un ar lepnumu skolēni deklamēja savus sacerētos dzejoļus un veltīja vissirsnīgākos vēlējumus  Latvijai 98.dzimšanas dienā. Koris Mazputniņš” skolotājas Silvijas Juhņēvičas vadībā nodziedāja divas skaistas dziesmas - Saule aust” un Liesmiņa” no U.Marhileviča mūzikas cikla Gaismas atgriešanās”. Viesmākslinieks – mūziķis Jānis Rinkulis skolas svētku zāli piepildīja ar brīnumainām čella skaņām.

    Koncerta nobeigumā visi dalībnieki apvienojās kopīgā dziesmā Nekur nav tik labi kā mājās”.

Paldies visiem skolēniem, kuri sacerēja dzejoļus MŪSU LATVIJAI, paldies skolotājām, iedvesmojot skolēnus šajā radošajā procesā.

   

    Liels paldies mūzikas skolotājai Silvijai Juhņēvičai par atbalstu koncerta sagatavošanā un organizēšanā.

Apsveikumi Latvijai...

 

Darbu izstāde

Laikā no 7.-11.novembrim mūsu skolā bija skatāma bērnu mājturības un tehnoloģijas stundās veikto darbu izstāde, kurā bija darbi no papīra un dabas materiāliem gan plaknē, gan telpiski veidoti.

Paldies bērniem par jaukajiem darbiem!

Darbi no izstādes

 

Mārtiņdiena

 

 

    Mārtiņi, Mārtiņi

    Ziemai vaļā vārtiņi.

    Ko mums ziema atnesīs?

    Varbūt salnu, sarmu, sniegu?

    Varbūt salu, ziemas miegu?

    Kas ko labāku var dot?

    Varbūt gadatirgū dos?

    Jā! Dos! Dos!

 

    Mārtiņdienas gadatirgū 2., 3., 4.klašu skolēni kopā ar saviem vecākiem sarūpējuši bagātīgu preču klāstu – kēksiņi, pīrādziņi, Adventes vainadziņi, cukurgailīši, grāmatzīmes un pat silti puscimdiņi. Katrs mazs un liels pircējs gadatirgū par nelielu samaksu varēja sev nopirkt kādu našķi vai noderīgu lietiņu. Visas preces stundas laikā tika izpirktas.

    Rudentiņš kopā ar Mārtiņdienu pavadīts. Nu ir ziemai vārti vaļā! Pavisam drīz Adventes laiks un bērnu visgaidītākie svētki - Ziemassvētki!

 

Pieredzes apmaiņas brauciens

2.novembrī skolas logopēdi bija pieredzes apmaiņas braucienā uz Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolu – attīstības centru. Pateicamies direktora vietniecei metodiskajā darbā Dainai Liepiņai par pārdomāti organizēto pieredzes apmaiņas pasākumu. Paldies skolotājiem par mums doto iespēju iepazīties ar ikdienas darba pieredzi, vērtīgajiem praktiskā darba paņēmieniem un speciālajām metodēm.

    Guvām pozitīvu ierosmi un jaunas idejas turpmākajam darbam ar bērniem, kuriem ir dzirdes traucējumi.

Sirsnīgs paldies skolas direktoram Andrim Tauriņam par mums atvēlēto laiku un interesanto prezentāciju par skolas vēsturi.

Rīgas sākumskolas "Valodiņa" direktore Mārīte Teivāne un skolas logopēdi

 

Dejas prieks manā dzīvē

20.oktobrī plkst.14.00 skolā pulcējās Rīgas speciālo skolu dejotāji uz sadraudzības pasākumu “Dejas prieks manā dzīvē”.

    Lai ieinteresētu speciālo skolu skolēnus un raisītu viņos pozitīvas emocijas, pasākumu vadīja deju skolotāja (Ieva Ustupa) un sunītis Pifs (Viktorija Saldava-Reice).

    Pifs ieradies, jo grib iemācīties dejot. Deju stilu ir tik daudz, ka sunītis Pifs apjūk, jo ir jāizvēlas, kuru mācīties. Deju skolotāja Ieva iepazīstināja Pifu un visus dejot gribētājus ar dažādiem deju stiliem.

    Pasākuma programma:

 • Pasākumu atklāj Rīgas sākumskolas „Valodiņa” ansamblis „Vālodzīte” ar apsveikuma dziesmu visiem dalībniekiem;

 • Viesus sveic skolas 4.klašu dejotāji ar deju „Par zaļu pat vēl zaļāks”;

 • Deju skolotāja Ieva iepazīstina Pifu ar viesmākslinieci mākslas vingrotāju Amandu Sniedzi no Rīgas vingrošanas skolas. Deju var apvienot ar vingrošanu – Amandas priekšnesums;

 • Iepazīšanās ar tautu dejām. Rīgas sākumskolas „Valodiņa” deju kolektīva „Zibšņi” priekšnesums – „Trīs brālīši”;

 • Viesmākslinieki (Melisa Bileskalne, Toms Mulareks) no sporta deju studijas „Dace” – sporta dejas;

 • Rīgas 66.speciālās vidusskolas priekšnesums – sporta dejas;

 • Balets - visu deju pamats. Viesmāksliniece  Evelīna Lipiņa no baleta studijas „Grande”;

 • Mūsdienu deju priekšnesums: Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem deju kolektīva priekšnesums – deja „Skolas laiks”;

 • Rīgas 4.speciālās internātpamatskolas skolēnu priekšnesums – „Rikšiem bērīt”;

 • Austrumu deja – Rīgas 1.speciālās internātpamatskolas – attīstības centra dejotāju priekšnesums;

 • Viesmākslinieces Viloras Ruņģes no baleta studijas „Grande” priekšnesums;

 • Kopdeja - skolotāja Ieva un Pifs aicina visus pedagogus uz kopīgu deju;

 • Apbalvošana - pateicību un dāvaniņu pasniegšana.

Pasākums izdevās interesants un ļāva skolēniem radoši izpausties dejā.

Skolēni, pedagogi un viesi guva pozitīvas emocijas, prieku un gandarījumu.

 

Karjeras nedēļa

Arī šogad skolas skolēni Karjeras nedēļas ietvaros devās iepazīt dažādas profesijas. Tālāk...

 

 

Olimpiskā diena

23.septembrī visā Latvijā norisinājās "Olimpiskās dienas 2016" pasākumi. Priecājamies par mūsu skolas komandas teicamiem sasniegumiem!

 

   

 

Grāmatas atvēršanas svētki

Ceturtdien, 20.septembrī, 2.a un 2.b klase piedalījās CSDD grāmatas "Mans drošais ceļš kopā ar Luksoforiņu" atvēršanas svētkos Rīgas Motormuzejā.

 

   

 

Skatuves runas konkurss „Skolas zvirbulis”

Ceturtdien, 20.septembrī skolā notika skatuves runas konkurss "Skolas zvirbulis".

 Sveicam konkursa uzvarētājus:

1.klašu grupā:

   I vieta - Martins Stabulnieks (1.c)

   II vieta - Ansāte Laganovska (1.d)

   III vieta - Kate Siliņa (1.a)

 

2.-4.klašu grupā:

   I vieta - Dāniels Masjulis (4.b)

   II vieta - Ivars Garkalns (2.b)

   III vieta - Ermīns Mirzojans (3.a)

   

 

Grāmatas atvēršanas svētki

12.septembrī Dzelzceļa stacijā 3.a klases skolēni piedalījās Paula Timrota grāmatiņas "Dzelzceļš un vilcieni" atvēršanas svētkos un iepazinās ar šīs grāmatiņas autoru.

Paldies Gustava māmiņai par ielūgumu !

   

 

1.septembris

1.septembrī skolā tiekamies plkst.9.00!

Bildes...