Rokbaleta apmeklējums

Daudziem mūsu skolas skolēniem 26. februāris bija neparasta diena. Jau no paša rīta sirdīs un domās valdīja patīkams satraukums un gaidas, jo vakarā jādodas uz Latvijas Nacionālo operu, lai baudītu rokbaletu ,,Sniegbaltīte un septiņi rūķīši’’, kas veidots pēc brāļu Grimmu pasakas motīviem.

Pēc mācībām daži skolēni devās mājup, lai pirms izrādes apmeklējuma atpūstos, tomēr daudzi pavadīja skolā līdz šim visgarāko dienu kopā ar skolotājem un klasesbiedriem, daži pirms izrādes devās ar klasi uz kafejnīcu vai kopīgā pastaigā.

Pienākot ilgi gaidītajam brīdim, glīti saposušies skolēni ieradās operā. Ar īpaši mirdzošām acīm lūkojās tie, kas šajā namā bija ieradušies pirmo reizi, lai noskatītos savu pirmo lielo izrādi. Sākoties izrādei, šķiet, ikviens bija aizturējis elpu. Ar lielu interesi un aizrautību skolēni un skolotāji baudīja rokbaletu par Sniegbaltīti un septiņiem rūķīšiem.

Paldies, mīļie vecāki, par atsaucību un bērniem sniegto iespēju apmeklēt šo brīnišķīgo izrādi kopā ar skolasbiedriem un skotājiem!