Sporta diena

Jaunais mācību gads pienācis nemanot. Sākumskolā „Valodiņa” tas iesākās sportiskā garā – jau pirmajā mācību nedēļā notika Sporta dienas.

Šoreiz tās tika organizētas Centra Sporta kvartālā. Lai visi skolēni pagūtu kārtīgi izsportoties, sporta svētki norisinājās trīs dienas. Klases tika sadalītas 3 grupās, katra grupa sportam veltīja atsevišķu dienu. Sporta nedēļu aizrautīgi atklāja 1. un 2. klašu skolēni, nākamajā dienā uz starta stājās 3. un 4. klašu pārstāvji. Sporta dienas noslēdza paši jaunākie pirmklasnieki, kuriem šī bija īpaša diena, jo piedalījās pirmajā skolas sporta dienā.

Laiks bija rudenīgi skaists un sākumskolas „Valodiņa” skolēni sportoja ļoti centīgi. Sacensību programma bija daudzveidīga – skolēni sacentās gan skriešanā, lekšanā, gan stafetēs, gan dažādās sporta spēlēs. Pašiem jaunākajiem skolēniem tika sagatavotas īpašas aktivitātes – šķēršļu josla, bumbiņas mešana mērķī, bumbas mešana grozā un citas.

Aizrautīgi sportojot, laiks pagāja nemanot, bija pienākusi kārta apbalvošanai. Sporta organizatori pēc rūpīgas vērtēšanas apbalvoja visas klases, kas piedalījās sporta aktivitātēs. Tika nominētas „Draudzīgākā klase”, „Ātrākā klase”, „Veiklākā klase”, „Stiprākā klase” un „Izturīgākā klase”. Pēc apbalvojumu saņemšanas skolēni ar smaidu sejā un gandarījuma sajūtu devās mājās.