1.b klase koncertcikla ‘’Mūzika Tev’’ koncertos Bērnības atmiņas un Ronja – laupītāja meita

Janvāra un februāra sākumā 1. b klases skolēni devās uz VEF Kultūras pili, lai klausītos brīnišķīgus koncertus skolu jaunatnei.

Koncerts “Bērnības atmiņas” tika veltīts  iemīļoto animācijas filmu tēlu Ezīša, Lācēna un viņa draugu piedzīvojumiem baltajā ziemā. Burvīgs koncerts kopā ar aktieriem Lailu Kirmušku, Edgaru Liporu, mūziķiem, dejotājiem un mūzikas skolu audzēkņiem visskaistākajā mūzikā.

Savukārt koncertu sezonas noslēgumā  mazie skolnieki tika iepazīstināti ar  zviedru rakstnieces A. Lindgrēnes stāstu par laupītāju meiteni Ronju. Koncertuzvedumā, gluži tāpat kā rakstnieces stāstā, caur mūziku tika pastāstīts, ka raupjajā laupītāju vidē dzīvojošie bērni liek arī pieaugušajiem saprast, ka īsta draudzība un mīlestība ir daudz lielākas vērtības kā ienaids, kā laupīšana. Ronjas un Birka lomās iepazinām dziedātājus Elzu Rozentāli un Ralfu Eilandu. Ronjas vecāki- Lūvise un Matiss – Ieva Parša un Juris Kaukulis, kurš ļoti spilgti un pārliecinoši spēja iejusties laupītāja lomā. Bērniem ļoti patika viņa tēls un dziedātā dziesma “Uijā, uijā nikni vilki.” Visi bērni pils zālē dziedāja līdzi un beigās atskanēja skaļas ovācijas. Dziedātājus atbalstīja arī instrumentālā grupa, bet Harpijas, Mošķuļus un citus spilgtus grāmatas tēlus izdejoja  Siguldas deju grupa Gunas Brižas vadībā.

Par apmeklētajiem koncertiem tika saņemtas daudz pozitīvu atsauksmju no 1.b klases  bērniem un tika izteikta vēlme arī nākamgad apmeklēt koncertciklu “Mūziku Tev”. Gaidām ar nepacietību!