RĪGAS SĀKUMSKOLAS „VALODIŅA”
PEDAGOĢISKIE DARBINIEKI
2023./2024. mācību gads
SKOLAS ADMINISTRĀCIJA | |
---|---|
Inese Groza | Skolas direktore |
Madara Šķirmante | Skolas direktores vietniece izglītības jomā |
Aiva Birzkopa | Skolas direktores vietniece izglītības jomā |
Līga Sausiņa | Skolas direktores vietniece administratīvi saimnieciskajā darbā |
Viktorija Saldava-Reice | Skolas direktores vietniece izglītības jomā |
Aigars Šķirmants | Skolas direktores vietnieks IT jomā |
PEDAGOGI | |
---|---|
Maija Velga Kalna | 1.a klases audzinātāja, skolotāja - logopēde |
Anita Skrastiņa | 1.a klases audzinātāja, speciālās izglītības skolotāja, pagarinātās dienas grupas skolotāja |
Zanda Brūvere | Skolotāja - logopēde, speciālās izglītības skolotāja |
Liene Čelnova | 1.b klases audzinātāja, speciālās izglītības skolotāja, pagarinātās dienas grupas skolotāja |
Laila Raiska | 2.a klases audzinātāja, skolotāja - logopēde |
Maruta Gailāne | 2.a klases pagarinātās dienas grupas skolotāja |
Kristīne Grundmane | 2.b klases audzinātāja, skolotāja - logopēde, speciālās izglītības skolotāja (angļu valodas skolotāja) |
Inese Groza | 1.1.A klases audzinātāja, speciālās izglītības skolotāja |
Katrīna Lūse | 2.b klases audzinātāja, pagarinātās dienas grupas skolotāja, speciālās izglītības skolotāja (angļu valodas skolotāja) |
Ance Plūme-Lizuma | 2.c klases audzinātāja, speciālās izglītības skolotāja, pagarinātās dienas grupas skolotāja |
Madara Šķirmante | 2.c klases skolotāja-logopēde, speciālās izglītības skolotāja |
Evija Balabka | 3.a klases audzinātāja, speciālās izglītības skolotāja |
Jeļena Mitričeva | 3.a klases pagarinātās dienas grupas skolotāja, speciālās izglītības skolotāja |
Evita Paidere | 3.b klases audzinātāja, speciālās izglītības skolotāja |
Dagnija Sama | Skolotāja - logopēde |
Margita Lagzdiņa | 3.c klases audzinātāja, speciālās izglītības skolotāja (sporta skolotāja) |
Iveta Anševica | 3.c klases pagarinātās dienas grupas skolotāja |
Gunita Treigūte | 4.a klases audzinātāja, skolotāja - logopēde |
Diāna Penka | 4.b klases audzinātāja, skolotāja - logopēde |
Ilze Ūbele | 1.1.A klases pagarinātās dienas grupas skolotāja |
Viktorija Saldava-Reice | 4.c klases audzinātāja, skolotāja - logopēde |
Valda Kalniņa | Pagarinātās dienas grupas skolotāja |
Aiva Birzkopa | Skolotāja - logopēde |
Sarmīte Bērziņa | 1.1.B klases audzinātāja, skolotāja - logopēde |
Linda Stendere | 1.1.C klases audzinātāja, skolotāja - logopēde |
Laura Kalna | Speciālās izglītības skolotāja (vizuālās mākslas skolotāja), pagarinātās dienas grupas skolotāja |
Santa Rauzāne | Speciālās izglītības skolotāja (Dabaszinību skolotāja) |
Madara Meldere | 1.1.C klases pagarinātās dienas grupas skolotāja |
Līga Lisnere | Pagarinātās dienas grupas skolotāja |
Silvija Juhņeviča | Speciālās izglītības skolotāja (mūzikas skolotāja) |
Līva Lauberte | Speciālās izglītības skolotāja (sporta skolotāja), interešu izglītības pedagogs, sporta darba organizators |
Gunta Lagzdiņa | Speciālās izglītības skolotāja (dizaina un tehnoloģiju skolotāja) |
Laura Jēkabsone | Speciālās izglītības skolotāja (1.1. klašu mūzikas skolotāja) |
Ieva Romanovska | Speciālās izglītības skolotāja (ritmikas skolotāja) |
Anija Stradiņa | 1.1.B klases pagarinātās dienas grupas skolotāja |
Diāna Gončarika | Speciālās izglītības skolotāja (2.svešvalodas skolotāja) |
Māra Veitnere | Speciālās izglītības skolotāja (vizuālās mākslas, dizaina un tehnoloģiju skolotāja) |
ATBALSTA PERSONĀLS | |
---|---|
Bobinska Ingrīda | Skolas bibliotekāre |
Grieze Dace | Izglītības iestādes psihologs |
Kalniete Solveiga | Sociālais pedagogs |
Vanaga Ieviņa | Speciālais pedagogs, 3.a klases skolotāja - logopēde |
Sarmīte Tūbele | Metodiķe, skolotāju-logopēdu jomas vadītāja |
Navra Silva | Skolas medmāsa |