Sporta diena Bābelītes ezera apkārtnē

6. septembrī tika aizvadīta brīnišķīga sporta diena, ko ļoti gaidīja visi skolēni un skolotāji, jo šoreiz tā notika skaistajā Bābelītes ezera apkārtnē.

Ātri pabrokastojuši, skolēni ar klašu audzinātājām devās ceļā. Garastāvoklis ikvienam bija labs, jo debesīs lutināja saule un tuvojās iespēja kārtīgi izsportoties. Pēc neliela brīža klases ieradās starta vietā, kur tās sagaidīja skolas sporta organizatori un sacensību tiesneši. Sasveicinājušies un guvuši informāciju par norises kārtību, klašu komandas devās trasē.

Šoreiz sacensības notika septiņās dažādās disciplīnās. Skolēniem vispirms bija vērīgi jālūkojas apkārtnē un jāatrod noslēpušies burti, no kuriem jāsaliek vārds. Sadarbojoties un apdomājoties katra klase atšifrēja šīsdienas moto: ,,Uzvara’’. Turpinājumā, dodoties apārt ezeram no kontrolpunkta uz kontrolpunktu, kur gaidīja tiesneši, komandas veica dažādus uzdevumus: bija mērķī jāmet čiekuri, jāmin sporta veidu ,,Mēmais šovs’’, bija jāsacenšas alfabēta puzes likšanā. ,,Lecīgā vāvere’’ noskaidroja, cik tālu klase var tikt ar 30 lēcieniem, tika noskaidroti klases ātrākie īso distanču skrējēji, kā arī precīzākie frisbija šķīvīšu metēji mērķī.

Skolēni sportoja ar vislielāko nopietnību – visi spēki tika atdoti, lai katrs parādītu labāko, ko spēj. Vienaldzīgo nebija, arī klašu audzinātāji aktīvi iesaistījās, lai klase kopīgi sasniegtu labāko rezultātu.

Paveikuši visus uzdevumus, skolēni labprāt nedaudz atpūtās un atjaunoja sēkus apēdod līdzpaņemto našķi un drīz vien bija gatavi kopīgai tautasbumbas spēlei.

Pēc aizrautīgas sportošanas tiesneši apkopoja rezultātus un izrādījās, ka balvas pelnījušas visas klases! Klašu pārstāvji saņēma diplomus, neviltots prieks bija skatāms katra sejā!

Lielu paldies sakām tiesnešu komandai un sporta dienas organizatoriem – skolotājiem Ievai un Artūram! Ar nepacietību gaidīsim nākamās sporta dienas!