Dejas vasarā!

Mūsu skolas mazākie dejotāji skolotājas Ievas Ustupas vadībā deju sezonu uzsāka jau augustā.

Dejotāji vasarā ne tikai atpūtās, bet arī cītīgi atkārtoja iepriekšējā mācību gadā apgūtos deju soļus, lai 4.augustā piedalītos Kultūras pilī “Ziemeļblāzma’’ rīkotajā vājdzirdīgo bērnu talantu konkursā ‘’Ko tu proti?’’  ko organizēja Latvijas Vājdzirdīgo atbalsta asociācija ‘’Sadzirdi.lv” sadarbībā ar labdarības organizāciju “Palīdzēsim.lv”.

Kaut arī dejotāju satraukums bija liels, bērni no sirds dancoja un priecēja skatītājus un žūriju – konkursa idejas autori Lailu Zemīti, audiologopēdi Daigu Lagzdiņu, TV personības Janu Duļevsku un Valteru Krauzi-, kas atzinīgi novērtēja mazo dejotāju prasmes. Pasākums bija lieliski noorganizēts.  Piedalīšanās šajā konkursā ikvienam sniedza gandarījumu un pozitīvu noskaņu.

Savukārt 26.augustā skolas dejotāji Rīgas Latviešu biedrības namā piedalījās pediatres Ievas Reinholdes grāmatas “Bērnu ārstes neticamie piedzīvojumi dažādos laikos” prezentācijā. Bērni ar savu priekšnesumu sveica grāmatas autori.

Paldies par atbalstu skolēnu vecākiem un skolotājām.  Īpašu – paldies –sakām skolotājai Ievai par pašaizliedzīgu darbu ar dejotājiem.